Nasze seminaria

Nasze seminaria

Zachęcamy do zapoznania się z harmonogramem nadchodzących konferencji, szkoleń i seminariów

Praktyka zawierania umów outsourcingowych w działalności banków i dostawców usług płatniczych z uwzględnieniem nowych wytycznych EBA (EBA/GL/2019/02)

Wkrótce podamy termin szkolenia. Zapraszamy do odwiedzania strony.

 

Partnerzy merytoryczni:
Kancelaria FinTaxLegalKancelaria Sołtysiński Kawecki & Szlęzak

 

Seminarium poprowadzą:

Dr Zbigniew Długosz

Dr Zbigniew Długosz - partner kancelarii FinTaxLegal, radca prawny, ekonomista, wykładowca na Wydziale Finansów i Prawa Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Ceniony prelegent na licznych wydarzeniach branżowych oraz prowadzący seminaria, warsztaty i szkolenia zarówno dla instytucji finansowych, jak i dla administracji publicznej.

Dr Wojciech Iwański

Dr Wojciech Iwański - senior counsel, adwokat; od 2006 r. współpracuje z kancelarią SK&S; specjalizuje się w regulacji usług finansowych, przede wszystkim bankowych.

Jan Pierzgalski

Jan Pierzgalski - senior associate w kancelarii SK&S, adwokat. Specjalizuje się w prawie papierów wartościowych i rynku kapitałowego oraz prawie spółek handlowych.

Jan Ząbczyk

Jan Ząbczyk - senior associate w kancelarii FinTaxLegal. Specjalizuje się w zakresie prawa regulacji rynków finansowych, w tym prawa bankowego, prawa usług płatniczych oraz regulacji dotyczących przeciwdziałania praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu, a także prawa własności intelektualnej i nowych technologii oraz prawa cywilnego.

Szkolenie kierowane jest przede wszystkim do przedstawicieli banków oraz instytucji płatniczych zajmujących się tematyką outsourcingu regulowanego, w szczególności w zakresie wdrożenia wytycznych EBA dot. umów outsourcingowych, a także dostawców świadczących usługi na rzecz tych podmiotów. Adresatami są zarówno przedstawiciele departamentów prawnych, jak i obszarów operacyjnych, zarządzania ryzykiem oraz compliance.

Szkolenie przeprowadzone zostanie wspólnie przez specjalistów dwóch kancelarii prawnych wiodących w regulacyjnym doradztwie na rzecz banków oraz instytucji płatniczych - zapewniając uczestnikom odpowiednie spojrzenie na zagadnienie outsourcingu regulowanego z obu perspektyw.

 

Grupa docelowa:

  • pracownicy departamentów ds. outsourcingu
  • pracownicy departamentów IT
  • pracownicy departamentów prawnych
  • pracownicy departamentów compliance
  • pracownicy departamentów nadzoru i kontroli
  • pracownicy departamentów operacyjnych
  • pracownicy departamentów bezpieczeństwa
  • pracownicy departamentów zarządzania ryzykiem

 

 

Obowiązuje limit miejsc. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Udział w niniejszym seminarium pozwala na wypełnienie obowiązku szkolenia zawodowego radcy prawnego. Każdy uczestnik otrzymuje 5 punktów szkoleniowych, co zostanie potwierdzone certyfikatem.

Instytut Szkoleń Prawa Bankowego

Instytut Szkoleń Prawa Bankowego
ul. Księcia E. Lubomirskiego 5 | 05-250 Radzymin
tel.: +48 22 243 16 91 | e-mail: ispb@ispb.pl | www.ispb.pl

Wydawca miesięcznika
Monitor Prawa Bankowego

Copyright © 2009-2020 Instytut Szkoleń Prawa Bankowego